لیست محصولات نام محصول کد محصول توضیحات
GFP transgenic mouse

C57BL/6 GFP transgenic mice

SB-22100

این موش­‌ها از نسل موش C57Bl/6 هستند که با انتقال ژن Green Fluorescent Protein (GFP) تحت کنترل پروموتر CAG به درون پیش‌هسته‌­های تخم بارور ایجاد شده­‌اند.

Mouse model of diabetes mellitus type I

مدل موشی دیابت نوع یک

SB-22001

ديابت شايع‌ترين اختلال متابوليكي در انسان است. اين بيماري با ازدياد قند خون مشخص مي‌شود كه نتيجه ي كمبود نسبي يا مطلق انسولين در بدن است و عوارض دراز مدت آن شامل تأثير بر روي چشم‌ها، كليه‌ها، قلب و اعصاب است.

Mouse Model of Irradiation-Induced Anemia

مدل موشی کم‌خونی ناشی از تابش پرتو گاما

SB-22002

کم‌خونی که عبارت از کاهش غلظت هموگلوبین خون، شمارش گلبول‌های قرمز یا هماتوکریت است معمولا بواسطه عوامل محیطی، ژنتیکی و یا بدنبال بعضی از سرطان‌های خونی ایجاد می‌شود. می‌توان کم خونی را بصورت تجربی نیز در حیوانات ایجاد کرد.

Mouse Model of Cisplatin-Induced Acute Kidney Injury

مدل موشی نارسایی حاد کلیه ناشی از سیس پلاتین

SB-22003

نارسايي کلیه از علل اصلی مرگ و میر بیماران در سراسر جهان است. با این حال هنوز روش‌های درمانی قابل قبولی برای آن وجود ندارد. دیالیز و پیوند کلیه درمان‌های اصلی در نارسایی مزمن کلیه هستند.

مدل موشی نارسایی حاد کبد

مدل موشی نارسایی حاد کبد

SB-22005

با وجود پیشرفت‌های چشمگیر در درمان بیماران مبتلا به نارسایی حاد کبدی، این وضعیت هنوز به عنوان یک معضل درمانی باقی مانده است و همچنان با مرگ و میر بالا همراه است. توسعه‌­ي مدل‌هاي حيواني مناسب براي نارسایی کبدما را در شناخت بيشتر و بهتر اين بيماري و همچنين يافتن روش‌هاي درماني كمك مي‌كند.